Сергій Школяр: Рейдери в центрі Полтави відкривають торгово-офісний центр

У 2014 році в Полтаві почне функціонувати ще один торгово-офісний центр

У Полтаві по вулиці Фрунзе, 31, збудують торгово-офісний центр. А з’явиться він на місці Полтавського державного центру науково-технічної та економічної інформації. За словами його директора Сергія Школяра, у 2009 році відбулося рейдерське захоплення будівлі центру.

Сам центр переміщено. Але судова тяганина навколо його приміщення не вщухає і досі. Про це «Полтавщині» і розповів Сергій Школяр:

— Взагалі будівля на Фрунзе, 31, входить у перелік майна, що не підлягає приватизації. І на законодавчому рівні приміщення є державною власністю. Але когорта людей на чолі з депутатом міськради Володимиром Хоменком має на руках ряд документів, які підтверджують, що будівля на Фрунзе, 31, — начебто їхня власність. І їм усе одно, що приміщення — державне. Подивимося, чим завершаться суди, — прокоментував Сергій Школяр.

рейдерство

На даний момент будівельники приступили до роботи над об’єктом по Фрунзе, 31. Замовником виступає ТОВ «Весо». Генеральний підрядник: ПП «Цивільбуд плюс». Закінчення будівництва торгово-офісного центру планується на 1 липня 2014 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов