Кількість зареєстрованих безробітних в області становить 29,3 тис. осіб

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій Полтавщини у січні–березні 2013р. становила 362,1 тис. осіб, що на 1,8% менше, ніж у відповідному періоді 2012р.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, кількість зареєстрованих безробітних на кінець березня 2013р. становила 29,3 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 86,1% осіб, які мали статус безробітного.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на 1 квітня 2013р. становив 3,3% населення працездатного віку.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями до служби зайнятості, на кінець березня 2013р. становила 3,0 тис. (на кінець березня 2012р. – 3,3 тис.).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 квітня 2013р. становило 10 осіб.

У січні–березні 2013р. у загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне четверте було на підприємствах сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства і переробної промисловості, кожне восьме – на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності та кожне дев’яте – у державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на 1 квітня п.р. спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (25,1% від загальної кількості заявлених вакансій) та кваліфікованих робітників з інструментом (21,0%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,7%).

Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) за професійними групами спостерігалося серед технічних службовців та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (по 19 осіб) і найпростіших професій та осіб без професії (18 осіб).

За сприяння державної служби зайнятості у січні–березні п.р. було працевлаштовано 3,6 тис. осіб, або 9,7% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді, у тому числі в березні п.р. – 2,1 тис. осіб, що становить 57,4% усіх громадян, працевлаштованих за три місяці 2013р.

У січні–березні 2013р. більш ніж три чверті безробітних (78,4%) отримали роботу на підприємствах сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства, промисловості, а також оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу в березні п.р., 28,3% становили жінки, 39,4% – молодь у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж березня 2013р., становила 25,1 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1259 грн., що дорівнює 109,7% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов