Полтавська візитівка – вежа огляду чи всім відома «Каланча» – буде мати новий годинник

– Вже розпочалась реконструкція всього приміщення пожежного депо із годинниковою вежею за адресою вулиця Фрунзе 37/40, – розповів Сергій Пругло, начальник міськрайонного Управління ДСНС України в Полтавській області.

– Основні роботи будуть із ремонтом даху, також буде проведено реконструкцію фасаду будівлі. Спільно з міською владою ми спланували освітлення – тепер в темну пору доби годинникова вежа та вся будівля депо буде освітленою. Ми плануємо замінити і сам годинник. Це буде високотехнічний пристрій із боєм та мелодіями. Є імовірність, що буде лунати гімн Полтави, але зараз розглядається технічне втілення такої ідеї. За ходом годинникової стрілки буде слідкувати спеціальна комп'ютерна система, яка кожні 5 хвилин буде звіряти правильність часу із супутником. Цей годинник буде найточніший у Полтаві.

Ремонтні роботи вже розпочались – їх планують завершити в кінці літа-на початку осені.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов