В області мешкає понад 70 тисяч ветеранів війни

У Полтаві розпочався триденний регіональний навчально-інформаційний семінар Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій за темою: «Законодавство України щодо соціального захисту інвалідів війни».

Вітаючи учасників семінару, Олександр Коваль повідомив що на сьогодні в області мешкає понад 70 тисяч ветеранів війни, і обласною владою використовуються всі законодавчі можливості для соціального захисту громадян цієї категорії. Для цього використовуються фінансові можливості органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Вирішуються питання ремонту помешкань ветеранів, повністю забезпечено потреби у засобах реабілітації. На удосконалення матеріально-технічної бази госпіталів ветеранів війни, яких в області діє три, використано минулоріч 1,5 млн. грн. Понад 60 інвалідів війни отримали автомобілі. Державою виділено дотацію на ліки у сумі 7,6 млн. грн. Всі пенсійні виплати в області ветеранам війни проводяться у перший період.

12 обласних громадських організацій інвалідів та ветеранів отримують щороку загалом 500 тис. грн. на статутну діяльність за кошти обласного бюджету.

В.Бондарчук вручив Олександру Ковалю відзнаки Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій – медаль «За соціальний захист інвалідів війни» та Почесну грамоту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов