На Полтавщині школяр понівечив пам'ятники у своєму селі

Ми живемо у досить складний час. В час, коли гроші важливіші за духовні цінності, коли аморальна поведінка стає нормою життя.

Про яку пам’ять славного минулого можна казати, якщо ми забуваємо очевидні речі: любов до Батьківщини, пошану до старших, цінність і красу рідної мови... Сьогоднішня молодь часто не прагне знати, чи не хоче знати історію своєї держави. Здається, ніби сучасні юнаки і дівчата переконані в тому, що теперішнє - не запорука минулого, а просто те, що приходить само по собі.

Можливо до категорії таких молодих людей відноситься і 15-річний школяр з Оржицького району, який в одному із сусідніх сіл, бездумно та цинічно пошкодив парапет біля пам’ятника «Алеї Слави», Зірку та Вічний вогонь загиблим воїнам – односельцям в роки Великої Вітчизняної війни.

Місцеві мешканці, які першими побачили жах, що коїться на «святині» негайно викликали міліцію. Займатися пошуками зловмисників почали начальник сектору дільничних інспекторів міліції Оржицького райвідділу Олександр Шаповаленко та старший дільничний Юрій Гапон. В ході перевірки, опитавши місцевих жителів, випадкових перехожих, правоохоронцями було встановлено, що до даного діяння може бути причетний неповнолітній хлопець, учень 8-го класу місцевої школи. В розмові з міліціонерами, довго заперечувати своєї вини хлопець не став, а от пояснити справжні мотиви такого ганебного вчинку не зміг. Чи-то по «юності» захотілось показати себе дорослим, здатним на будь-які вчинки, чи просто повихвалятись перед друзями, та в будь-якому випадку, цей «подвиг» дикунський та аморальний.

Як дізнались потім дільничні – хлопець не дуже добре знає історію свого народу, своєї держави, рідного краю. Не знає, яку страшну ціну в тій війні заплатили наші діди та прадіди, щоб ми жили спокійно та щасливо. Тому міліціонерам довелось провести невеликий урок історії, донести хлопцю всю суть тієї страшної війни, тих жертв, які поніс український народ за право бути вільними.

Також пояснили, які наслідки може мати така поведінка, і що за цей вчинок все-одно прийдеться відповісти, адже по даному факту відкрите кримінальне провадження за частино 1 статті 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна), і може загрожувати покаранням у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Про скоєне юнак жалкує, обіцяє засвоїти урок, а на такі пам’ятні місця приходити лише, щоб вшанувати загиблих воїнів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов