На соціальний розвиток сіл області планують витратити 142,3 млн. грн.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула провів відео-нараду з головами районних державних адміністрацій з питань активізації робіт з виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік.

Програмою на 2013 рік передбачені кошти на соціальний розвиток сільських територій в сумі 142,3 млн. грн. Планується використати кошти державного та обласного бюджету в сумі 15,3 млн. грн., за рахунок місцевих бюджетів передбачено спрямувати кошти в сумі 64,2 млн. грн., а також планується використати кошти інвесторів в сумі 62,7 млн. грн. Значна частина передбаченої суми надійде в рамках соціальних угод між сільськими громадами та сільськогосподарськими підприємствами, що орендують земельні паї (понад 40 млн. грн.).

Робота по виконанню Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік вже розпочата. Станом на 01.05.2013 укладено 1346 соціальних угод на суму 29,6 млн. грн. (73,3 % до передбаченого Програмою).

Фактично використано коштів на реалізацію заходів Програми в сумі 4,5 млн. грн., що становить 3,2 % від суми, передбаченої Програмою.

В ході аналізу темпів виконання Програми В.В.Замикула звернув особливу увагу на реалізація завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо створення умов для доступу громадян України до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села".

Одним з головних напрямів Програми є відродження у сільській місцевості інфраструктури закладів культури. За період її реалізації завдяки спільним зусиллям місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцевих громад, агро формувань та спонсорів вдалось досягти помітних позитивних зрушень у питаннях створення умов розвитку культурно-мистецького руху в селі, надання можливості для сільського населення, особливо для дітей та молоді участі у мистецьких заходах.

Протягом дії програми у 2011-2012 році збудовано 16 об'єктів, відновлено та відремонтовано 425 об'єкти культури на 32,3 млн.грн.

Програмою соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2013 рік по напрямку «об’єкти культури» передбачено відновлення та ремонт 327 об’єктів культури на суму 18431,0 тис. грн.

Розпочалися роботи з виконання Програми у Великобагачанському, Глобинському, Диканському, Кобеляцькому, Котелевському, Кременчуцькому, Лубенському, Машівському, Миргородському, Полтавському, Хорольському, Чорнухинському і Чутівському районах. Виконані роботи на 57 об’єктах культури на суму 1642,5 тис. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов