ПРОКУРАТУРА ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОЛТАВСЬКОЮ «КОФФІШКОЮ»

Власник полтавської «Коффішки» не відповідає на звернення Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області

Міська прокуратура Полтави зацікавилася скандальною «Коффішкою» в Полтаві. Так, на вимогу прокурорів тепер тимчасовою спорудою займається Державна інспекція сільського господарства в Полтавській області.

Як повідомив головний спеціаліст відділу координаційної діяльності Інспекції Володимир Чепуренко, зв’язатися з власником «Коффішки» в інспекції не вдається. На звернення, які фахівці надсилають керівнику на адресу в Харкові, той не відповідає. З виконавчим директором, що знаходиться в Полтаві, зустрітися також не вдається — жінка надто заклопотана по роботі.

На даний момент інспекція чекає, поки Полтавська міська рада надасть інспекції відповідні погоджені дозвільні документи на «Коффішку» у центрі міста. Один з них — дозвіл на розміщення тимчасової споруди у центрі міста.

За словами Володимира Чепуренка, якщо виявиться, що споруду встановили без дозвільних на те документів, то у Полтаві повториться сімферопольський сценарій. Там також встановили «Коффішку» у центрі міста на пішохідній зоні по вулиці Пушкіна. Споруду визнали самовільно встановленою. Господарський суд України залишив в силі рішення про знесення ларька у центрі Сімферополя. Мер Сімферополя Віктор Агєєв завірив, що скандальну «Коффішку» демонтують у ході реконструкції центра міста.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать