У Полтаві провели кінно-спортивне свято «Чотири підкови»

Оскільки спілкування з кіньми має всебічний позитивний вплив на кожну особистість, представники Полтавського обласного благодійного фонду «Вітер перемін» побачили необхідність у реалізації заходу, спрямованого на учнів та студентів Полтави.

В ході проекту було створено молодіжний колектив, члени якого об'єднані бажанням вивчати іпологію (науку про коней), отримати навички догляду за кіньми, а також постійно відвідувати заняття з кінного спорту.

За підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради було організовано кінно-спортивне свято «Чотири підкови». Це так звані перші аматорські змагання серед молоді – учнів старших класів шкіл та студентів Полтави. Учасники заходу продемонстрували свої вміння з цього виду спорту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов