Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова відзначила досвід полтавців у запровадженні електронного реєстру пацієнтів у 4-й міській клінічній лікарні Полтави.

Полтавські медики розповіли, що над вдосконаленням системи в регіоні працюють вже не один рік, хоча така ініціатива на рівні держави поступила тільки торік.

«На Полтавщині є багато цікавих ініціатив, і нині вони знайшли потужну підтримку на рівні держави, – сказала Акімова. – Ми побачили, як працює створений полтавцями електронний реєстр пацієнта. У національному плані є таке завдання. Але в Полтавській області замість того, щоб чекати команди зверху, почали займатись цією проблемою раніше, бо вони розуміли, що без такого реєстру - сучасного медичного обслуговування бути не може».

Ірина Акімова пообіцяла всіляко підтримувати вже впроваджену в життя ініціативу електронного реєстру на Полтавщині.

«Ця річ дуже необхідна.Треба всіляко підтримувати їхню ініціативу», – сказала Акімова.

За словами головного лікаря 4-ї міської клінічної лікарні Леоніда Куроєдова, у Полтаві вже перейшли на електронні картки 5 тис. пацієнтів.

“Пацієнт приходить у реєстратуру із звичайною пластиковою карткою, дає її медпрацівнику, яка відкривши бачить все про цю людину – чим вона хворіла, чим лікувалась іт.д., – зазначив Куроєдов. - це дуже зручно як для пацієнтів, так і лікарів”.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов