0532.ua

Ірина Акімова відвідала центр первинної медико-санітарної допомоги в Решетилівці

Вчора центр первинної медико-санітарної допомоги, що в Решетилівці, відвідала Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. Цей заклад в оновленому статусі почав працювати з початку 2013 року.

Ірина Акімова оглянула приміщення медзакладу та ознайомилась з обладнанням, яке там є. Її цікавило насамперед, чи не виникає ускладнень у роботі цього центру. У відповідь на це персонал та пацієнти закладу не висловили жодних нарікань.

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак, 80-% від усіх медзвернень, які надходять від людей, закінчуються лікуванням саме у таких центрах. Тому ці заклади відіграють дуже важливу роль. Водночас, Ірина Акімова запевнила, що в Україні і надалі йтимуть шляхом побудови аналогічних медичних закладів.

Також Ірина Акімова оглянула амбулаторію сімейної медицини №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Полтави.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать