Понад 30 особистих прийомів громадян провели в органах ГУ Міндоходів Полтавщини з початку року

Так, два з них – проводилися заступниками обласного керівника, 3 - начальниками підвідомчих податкових інспекцій, 23 - їх заступниками, 2 - іншими посадовими особами.

Всі громадяни, що звертались до громадських приймалень, були прийняті відповідними керівниками, фактів відмови у прийомі не було. Усім зверненням громадян була приділена належна увага, їх питання вирішувались по суті.

З початку року до ГУ Міндоходів у Полтавській області надійшло 219 письмових звернень громадян, що на 134 звернення менше, ніж за відповідний період 2012 року, з них: 196 заяв (89,5%) та 23 скарги (10,5%). За результатами розгляду одна скарга була на недоліки в роботі, а інші 22 скарги - на неправомірні дії працівників органів ГУ Міндоходів. Жодна із скарг не підтвердилась.

Як показав аналіз звернень, переважна кількість порушених у них питань стосується податку на доходи фізичних осіб – про це йдеться у 38 зверненнях, і це становить 17,4% від їх загальної кількості, контрольно–перевірочної роботи – 38 звернень, або 17,4%, інформувань про ухилення від сплати податків - 32 звернення, або 14,6%, оподаткування доходів підприємницької діяльності – 23 звернення, або 10,5%.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов