Молодь допомогла полтавцям вивчити надання першої медичної допомоги

У Полтаві відбувся соціально-інформаційний проект «Врятуй життя ближнього».

– Сьогодні ми втілили ініціативу молоді в життя, – розповіла Світлана Порохня, заступник міського голови. – Така ідея заходу зародилась в ініціативної групи випускників третього набору молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Молодь захотіла навчити полтавців надавати першу долікарську допомогу в екстремальних ситуаціях.

Сьогодні 7 наметів розміщено на Театральній площі, в яких мешканці міста мають змогу пройти кардіограму, перевірити артеріальний тиск та отримати майстер-класи із надання першої долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях.

Вичерпні лекції отримали полтавці в лікарів швидкої допомоги та в рятувальників, пройшли флюорографічний огляд в пересувній лабораторії.

Окрім концертної програми, веселих конкурсів та навчань із надання першої допомоги, полтавці отримали зручні буклети з інформацією про долікарську допомогу, взяли участь в безпрограшній лотереї, посмакували в теплу днину чистою водою та добре розважились.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов