Відбулася тридцять перша сесія міської ради шостого скликання

Сьогодні відбулася тридцять перша сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай. Внесено зміни до показників міського бюджету.

Депутати розглянули питання виконання міського бюджету за І квартал 2013 року, передачі містобудівної документації, надання згоди на розміщення КТП 10/0,4 кВ і повітряної лінії 0,38 кВ та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в районі вул. Яр і пров. Криничного, на розміщення закритої трансформаторної підстанції та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Героїв Сталінграда, 3-Т та по вул. Героїв Сталінграда, 8-Т; відведення земельної ділянки для обслуговування існуючих гаражів по пров. Спортивному, 8-г, а також про передачу комунального майна. Розглянули питання щодо об’єкту незавершеного будівництва по бульвару Боровиковського, 11.

Затвердили питання надання дозволу з проведення експертної грошової оцінки, утворення конкурсної комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Затверджено Програму розвитку земельних відносин та охорони земель міста Полтава на 2013-2017 роки, перелік земельних ділянок та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затверджено статути підприємств, установ, організацій, підпорядкованих управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, затверджено у новій редакції статут Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 ім. Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області. За відповідним рішенням сесії створено Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Ягідка» Полтавської міської ради Полтавської області.

Крім цього, депутати міської ради затвердили Положення про центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради, його Регламент та визначення переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради, Програму зайнятості населення міста Полтави на період до 2017 року, Програму приватизації об’єктів, що належать до комунальної власності м. Полтава на 2013-2015 роки.

Депутати внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2013 рік, до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2011-2015 роки, до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2013 рік, до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м.Полтави та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2013 рік.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов