Мотоциклісти області їздять без шоломів і в нетверезому стані

Незважаючи на постійні звернення працівників Державтоінспекції Полтавщини до власників двоколісних транспортних засобів з проханням дотримуватися Правил поведінки на дорогах, деякі водії цієї категорії учасників дорожнього руху систематично продовжують їх порушувати.

Тому, у період із 6 по 20 травня 2013 року на території Полтавської області проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мотоцикліст», метою яких є виявлення та документування фактів порушення Правил дорожнього руху водіями мототранспорту.

З 6 по 15 травня 2013 року працівниками ДАІ лише в обласному центрі було виявлено 31 порушення законодавства власниками мопедів, скутерів та мотоциклів. У тому числі 5 із них перебували за кермом транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння. У місті Кременчуці було зафіксовано 39 правопорушників, з яких 12 перебували в нетверезому стані. Всього за вище вказаний період на території Полтавщини виявлено та припинено 621 порушення ПДР водіями мототранспорту, 160 з яких - керування транспортним засобом під впливом алкоголю.

На жаль, водії зазначеної категорії учасників дорожнього руху досить часто не використовують такий важливий аксесуар як мотошолом, тим самим наражаючи на небезпеку себе та оточуючих. У період з 6 по 15 травня 2013 року найбільше таких відчайдух виявили інспектори ДАІ Лохвицького (11) та Лубенського (24) районів. Всього було виявлено 131-го власника двоколісних транспортних засобів, які не скористалися шоломом під час руху.

Державтоінспекції в Полтавській області продовжуватиме і надалі боротьбу з правопорушниками на дорогах. Адже забезпечення безпеки та комфорту на автошляхах рідного краю, збереження життя і здоров’я учасників дорожнього руху є головними завданнями для працівників ДАІ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов