У Полтавській області в третю неділю травня вшанують жертв політичних репресій

У Полтавській області в третю неділю травня вшанують жертв політичних репресій обласним жалобним мітингом та покладанням квітів до пам’ятного знаку на місці перепоховання останків жертв політичних репресій на території урочища Триби (Полтавський район).

З цього приводу зібрав організаційну нараду заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

Він нагадав жахливу історію та наголосив, що наш обов’язок такі сторінки не тільки пам’ятати, а й робити певні висновки:

« 14 квітня 1990 р. в урочищі Триби Полтавської області перепоховано останки жертв репресій з виробленого піщаного кар’єру. Полтавська область – один з найбільш постраждалих від сталінського тоталітарного режиму регіонів. У 1937 р. на Полтавщині ліквідовано майже всю верхівку партійного та профспілкового апаратів. Загалом протягом 1937 – 1938 років на Полтавщині репресовано понад 10 тисяч громадян», – сказав Валерій Пархоменко.

На захід в урочище Триби запрошують всіх небайдужих. Покладання квітів відбудеться о 10.00 год. 19 травня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов