У Полтаві пройшов конкурс «Пам’ять вічно жива»

Полтавські школярі взяли участь у конкурсі «Пам’ять вічно жива», який присвятили загиблим у Великій Вітчизняній війні

У Полтавській дитячій міській бібліотеці пройшов конкурс для школярів «Пам’ять вічно жива». Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, організаторами заходу виступили Полтавська організація «За майбутнє дітей України», управління у справах сім’ї, молоді та спорту та ветеранська організація Октябрського району.

Захід розпочався хвилиною скорботи і мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. Конкурс пройшов у трьох номінаціях: патріотична пісня, образотворче мистецтво, художнє та авторське читання.

Загалом, у заході взяло участь 80 дітей. У кожній з номінацій було визначено призові місця. Так, у номінації «образотворче мистецтво» перемогу здобули такі особи: І місце — робота «Ваш подвиг безсмертний» (автор Карина Бардіна, учениця ЗОШ № 34); ІІ місце — робота «Гіркий спогад», (автор Алла Коркішко, учениця ЗОШ № 19); ІІІ місце — робота «Молитва», (автор Анастасія Пономарь, учениця ЗОШ № 20).

У номінації «художнє та авторське читання» І місце отримали Анастасія Токар та Катерина Ковальова за виконання твору «Балада про матір» (ЗОШ № 14); ІІ місце — Євгенія та Анастасія Бредун, за авторське виконання прози «Невідомі герої» (ЗОШ № 34); ІІІ місце отримав Михайло Зачепило за виконання твору «Воля до життя» (ЗОШ № 38).

У номінації «патріотична пісня» І місце розділили між собою дует Катерини Костіної та Аліни Шевченко з піснею «Балада про мальви» (ЗОШ № 7) та вокальний ансамбль «Асоль» з піснею «Солов’ї» (ЗОШ № 32); ІІ місце розділили Вікторія Марініч з піснею «Катюша» (ЗОШ № 9) та Карина Глушко з піснею «Фронтовик» (ЗОШ № 24); ІІІ місце — Тетяна Любенна, пісня «Ветеранам минувшей войны» (ЗОШ № 16).

Усі ветерани та діти, учасники конкурсу «Пам’ять вічно жива», отримали солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та організації «За майбутнє дітей України».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов