12 мобільних телефонів не потрапили до рук засуджених колонії, що на Полтавщині

15 травня 2013 року до Божковської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№16) громадянка Х. привезла передачу на ім’я засудженого Г., який відбуває покарання за ознаками ст.ст. 153 ч.1 (зґвалтування), 286 ч.1 (порушення правил безпеки дорожнього руху).

У передачі було 2 блока цигарок та 2 пачки чаю. Окрім цього, для покращення побутових умов засуджених установи відділення соціально-психологічної служби №6 у якості гуманітарної допомоги вона передала журнальний столик.

При ретельному догляді передачі молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки установи у журнальному столику в додаткових брусах із внутрішньої частини столу було виявлено та вилучено 12 мобільних телефонів.

Завдяки пильності та добросовісному виконанню своїх функціональних обов’язків, працівникам установи вдалось попередити потрапляння заборонених предметів до охороняємої зони установи.

По даному факту складено протокол i відповідні матеріали направлено до районного суду міста Полтава для прийняття рішення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов