Заступники губернатора Полтавщини до власного звільнення готові

Втім, це рішення приймати не їм, а їхньому керівникові

Завтра — останній день для прийняття рішення щодо зменшення кількості заступників голови Полтавської облдержадміністрації. Нагадаємо, що 17 квітня цього року за підписом Прем’єр-міністра України Миколи Азарова вийшла Постанова «Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій». Згідно із цим документом для нашої області достатньо 4 заступників із 7 існуючих. Азаров дав термін на роздуми — місяць.

ЗМІ звернулись із запитанням про готовність «скоротитися на держпосаді» до окремих заступників голови Полтавської ОДА. Наприклад, Борис Галушко впевнений, що залишаться працювати найдостойніші. Він особисто готовий працювати в команді Олександра Удовіченка й надалі або працювати там, куди його направлять.

Олександр Коваль вважає, що про позитивні чи негативні результати роботи потрібно говорити по факту:

— Держслужба — не вічна. Я 8 років працював в управлінні з соціального захисту, потім 5,5 років в управлінні Пенсійного фонду, був вже заступником голови облдержадміністрації. За період роботи на цій посаді нам вдалося вийти на лідируючі позиції з приводу закупівлі препаратів для лікування хворих на гепатит С, ми значно скоротили заборгованість по зарплатам, вдало спростили систему з отримання субсидій, створили розгалужену систему соціального захисту, у тому числі і соціальне таксі. До речі, ми постійно виконуємо плани по наповненню Пенсійного фонду, маємо триразове скорочення скарг від пенсіонерів. Це все результати, але Олександр Удовіченко сам повинен визначитися, із ким йому працювати далі.

Олена Адамович свою подальшу долю не прогнозує, але із рішенням щодо скорочення чиновників погоджується. Втім, вона повторила думку своїх колег:

— Я готова прийняти будь-яке рішення, але приймати його не мені, а губернатору.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов