У Полтаві провели День обізнаності щодо профілактики раку грудей у жінок

Віктор Лисак – директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації взяв участь у Дні обізнаності щодо профілактики раку грудей у жінок Полтавщини.

Захід присвячений функціонуванню нещодавно відкритого мамографічного кабінету в обласному клінічному онкологічному диспансері. Сучасне діагностичне обладнання загальною вартістю близько 1 млн. грн. (стаціонарний мамограф та принтер-відтворювач знімків) було передано у вересні минулого року завдяки спільному проекту Благодійного Фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї» та косметичної компанії «Avon».

Віктор Лисак розповів, що на сьогодні рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань України. Щороку в країні діагностується майже 16 тис. нових випадків захворювань, з них у Полтавській області – 526. За допомогою пересувних флюорографів здійснюються скринінгові дослідження жінок найвіддаленіших населених пунктів Полтавської області. Завдяки сучасному мамографу в онкодиспансері безкоштовно буде здійснюватися обстеження молочної залози, що дозволить своєчасно діагностувати захворювання.

Директор Департаменту подякував організаторам за надання вкрай необхідного медичного обладнання.

Галина Майструк – голова правління Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» розповіла, про 12-річний досвід впровадження програми діагностики раку грудей на ранній стадії у жінок України. Завдяки переданому обладнанню у Полтавській області збільшилась можливість рятувати життя жінок. Галина Павлівна підкреслила важливість обізнаності жінок з методами самообстеження молочних залоз, факторів ризику та ознак раку молочної залози.

Жінки, присутні на зустрічі з фахівцями, дійшли згоди про необхідність кожної жінки турбувати про власне здоров’я заради своєї сім’ї.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов