У Полтавському міськвиконкомі проходять стажування «Лідери майбутнього»

18 жовтня 2012 року в Полтаві розпочалося навчання четвертого набору проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього».

На сьогоднішній день в ній навчається близько 60 чоловік студентської та учнівської молоді. Для слухачів Школи організовано теоретичний курс – проведено 23 заняття на базі вищих державних навчальних закладів. Це лекції та тренінги з основ лідерства, діловодства, етики та ділового етикету, конфлікт-менеджменту, тайм-менеджменту, основ ораторського мистецтва, технології роботи з пресою, РR-стратегії органів державної влади, ознайомилися із структурою органів державної влади, діяльністю студентського самоврядування. Навчання проводили викладачі провідних вищих навчальних закладів, депутати міської та обласної рад, досвідчені тренери, молодіжні лідери.

У квітні слухачі Школи відвідали Верховну Раду України. Під час оглядової екскурсії молодь побувала в приміщенні ВРУ, залі сесійних засідань. Для учасників було організовано зустріч з представниками комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Враховуючи перспективний план роботи Школи, для слухачів заплановано проведення практичного курсу – стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради. Структурний підрозділ слухачі Школи обирали самостійно. Так, стажування триватиме до 30 травня і пройде в 11 управліннях і відділах міськвиконкому. Тривалість та програма стажування визначається за узгодженням керівника відповідного підрозділу зі слухачем, але не може бути меншою ніж 20 годин.

З початком практики учасників проекту привітала начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту Олена Ромас. Також слухачі Школи зустрілись із начальником відділу загальних питань Оленою Куришко та начальником відділу по роботі зі зверненнями громадян Людмилою Осипенко, що ознайомили молодь із документообігом та роботою зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полтавської міської ради.

В кінці стажування на учасників проекту чекає підсумкова атестація, перевірка засвоєних знань та ділова гра з написання молодіжних проектів. Під час гри будуть змодельовані різні інститути суспільства, максимально наближені до реального життя. Зокрема, в минулому році найкращим молодіжним проектом, створеним слухачами Школи, визнано соціально-інформаційний проект «Врятуй життя ближнього», що направлений на навчання жителів міста надавати першу долікарську допомогу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов