Львів’яни показали в Полтаві «Вишневий сад» на ходулях (відео)

14 травня о 22:00 на Театральній площі в Полтаві відбулася постановка «Вишневого саду» за Антоном Чеховим. Актори Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» вразили полтавців сучасним баченням твору класика.
За сцену львів’янам послужила Театральна площа. Подивитися на дійство зібралося більше сотні полтавців. Актори пересувалися на кількаметрових ходулях, танцювали, запалювали вогні. Світлові та музичні елементи справили на полтавців неперевершене враження.

Авангардну постановку полтавці спочатку сприйняли з настороженістю і дивувалися, чому у виставі відсутні монологи та діалоги. Протягом дійства городяни напружено спостерігали за грою, і спроби активістів підбурити натовп на оплески закінчувалися нічим. Але, як сказав Лев Толстой, велич творчості А.П.Чехова в тому, що вона зрозуміла і є рідною будь-якій людині взагалі. Тому вкінці заходу полтавці щедро обдарували львів’ян оплесками, вигуками «Браво» та подяками за виставу. Дівчина, що стояла поряд з нами, навіть розплакалася: настільки її вразило дійство.
Театральну постановку «Вишневий сад» львів’яни показали в Полтаві у рамках фестивалю «Зоряний шлях». Директор Полтавського обласного академічного театру Ірина Чернікова вручила керівнику львівської трупи Ярославу Федоришину диплом за участь у проекті.

Уривки з театральної постановки Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» ви можете побачити, переглянувши відео.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов