«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» пояснило чому полтавці залишилися без гарячої води

Відсутність послуги гарячого водопостачання для населення 14 та 15 травня є наслідком припинення газопостачання на котельні підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» з боку ПАТ «Полтавагаз».

Необхідно зазначити, що рівень розрахунків ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» за спожитий природний газ з початку 2013 року склав понад 50%, що перевищує середній показник по Україні. Розрахунки населення за цей же період перевищили 97%. Суттєвим є те, що навіть за умови 100% розрахунків населення за теплову енергію підприємство - тепловиробник не має можливості одномоментно повністю розрахуватися за природний газ у наслідок наявності:

одноставкового тарифу на послуги підприємства, а отже касового розриву при розрахунках за теплову енергію у населення — природний газ у значній мірі споживається у опалювальний період, а населення (за умови відсутності індивідуальних приладів обліку теплової енергії) оплачує послуги рівними частинами протягом календарного року;

різниці в тарифах між фактичною ціною природного газу та її ціною, що передбачена діючим тарифом. Зазначена різниця компенсується з Державного бюджету України і у поточному календарному році ще не здійснювалася.

Виходячи з цього ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» гарантовано забезпечить розрахунки за поточне споживання природного газу та до початку наступного опалювального сезону повністю розрахується з наявною заборгованістю.

Попри очевидні доводи здорового глузду та всупереч судовій ухвалі щодо недопущення відключення об’єктів «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», ПАТ «Полтавагаз» користуючись своїм монопольним правом незаконно припинило постачання газу на котельні підприємства протягом 14 та 15 травня.

Адміністрація підприємства за підтримки Обласної Державної адміністрації та органів місцевого самоврядування вживають заходів щодо відновлення найближчим часом централізованого гарячого водопостачання житлового фонду та об’єктів соціальної сфери міста.

Підприємство приносить свої вибачення за тимчасові незручності.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов