Прокуратура області перевірила що їдять школярі

Під час перевірок виявлено, що у шкільному буфеті одного із загальноосвітніх навчальних закладів Полтави дітям продавали еклери з кондитерським кремом та газовані напої, реалізація яких заборонена спільним наказом МОЗ та Міносвіти України «Щодо невідкладних заходів організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, оздоровчих закладах».

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, за результатами розгляду подання прокурора Ленінського району міста, внесеного директору школи, порушення усунуті.

Недотримання вищезгаданого наказу виявлені і в 5 навчальних закладах Кобеляцького району. У їдальнях цих установ під час приготування їжі для учнів використовувалась широко розрекламована борщова заправка, яка є забороненою у застосуванні для приготування їжі школярам, оскільки містить синтетичні підсилювачі смаку та аромату. Днями прокурором Кобеляцького району в місцеву СЕС, працівники якої погоджують технологічні картки приготування страв, внесене подання з вимогою усунути виявлені порушення та не допускати їх у подальшому.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов