З початку року в області виявили понад 800 неоформлених працівників

Виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам – є одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів.

Як повідомляє Головне управління Міндоходів у Полтавській області, в результаті роботи за даним напрямком у січні-квітні 2013 року працівниками ГУ Міндоходів Полтавщини були виявлені порушення по 29 суб’єктам господарювання. За результатами проведених документальних перевірок додатково донараховано 1632 тис. грн. податків, в тому числі основного платежу – 1272 тис. грн., пені за несвоєчасне перерахування податку до бюджету – 59 тис. грн. та застосовано штрафних санкцій на суму 301 тис. грн.

Крім того за звітний період, підрозділами головного управління Міндоходів в області було виявлено 813 неоформлених найманих працівників та залучено до державної реєстрації суб’єктами господарювання 118 громадян, що забезпечило додаткові надходження податків в сумі 212 тис. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов