В області підходить до завершення весняна посівна кампанія

На нараді у заступника голови облдержадміністрації Володимира Замикула було розглянуто питання завершення комплексу весняно-польових робіт.

Станом на 14 травня в області посіяно 1116 тис.га ярих культур, у тому числі ярих зернових та зернобобових посіяно на площі 713 тис.га або 98 % до прогнозу, з них кукурудзу посіяно на площі 556 тис.га (98 %), ярі ранні зернові – 150 тис.га. завершено посів соняшнику на площі 201 тис.га, цукрових буряків – 28 тис.га, завершується сівба сої – 158 тис.га (87 % до завдання).

Характерною особливістю цьогорічної посівної була висока технологічність виробничого процесу та серйозна увага до питань збереження родючості грунтів. У наявності аграріїв сьогодні є 115 тис.тонн діючої речовини мінеральних добрив, що дозволяє з урахуванням обсягів міндобрив, внесених минулого року під озимі та внесення органіки досягти забезпеченості добривами у середньому 140 кг діючої речовини на гектар, що є фактично найвищим показником за досить тривалий період.

Проте заступник голови облдержадміністрації загострив увагу керівників обласних служб на необхідності чіткого контролю за ситуацією в галузі, адже сьогодні розпочато період активних робіт з захисту посівів, підготовки до кормовиробництва, крім того посушливі умови цьогорічної весни вимагають ретельного дотримання технологій вирощування культу задля збереження врожаю та гарантування продовольчої безпеки регіону.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов