В ОДА визначили кращих держслужбовців

На черговому засіданні Оргкомітету з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в облдержадміністрації у 2013 році, визначили переможців.

«Поки що ми визначаємо тих, хто переміг у Полтавській облдержадміністрації. Загалом у першому етапі взяв участь 21 держслужбовець з області. Паралельно проводили конкурс і в 4-х департаментах», – повідомив Валерій Пархоменко, який є головою названого комітету.

Тож за інформацією начальника відділу кадрової роботи облдержадміністрації Валентина Коробка переможцем першого етапу конкурсу в облдержадміністрації у номінації «Кращий керівник» став заступник директора Департаменту – начальника управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олег Коробов.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогла головний спеціаліст Державного архіву Полтавської області Ірина Дудяк.

«Конкурс оцінювали по п’ятибальній системі. Учасникам пропонували 50 питань різного рівня складності. Зокрема визначали рівень знань законодавства, комп’ютерної техніки, вміння вести діловодство тощо », – зазначив начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації Валентин Коробко.

Наступний етап конкурсу «Кращий держслужбовець» відбудеться в червні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов