Правоохоронці закликають полтавців добровільно здати зброю

Правоохоронці попереджають, що носіння, зберігання, виготовлення, передача та збут вогнепальної та холодної зброї, бойових припасів та вибухових речовин карається кримінальною відповідальністю у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Однак, якщо Ви маєте незаконно придбану або незареєстровану зброю і хочете уникнути подібної кримінальної, а також адміністративної відповідальності – у Вас є така можливість.

Протягом травня на території Полтавської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Громадяни, які протягом цього часу добровільно здадуть до органів внутрішніх справ незареєстровану зброю звільняються від відповідальності за її незаконне зберігання. Крім цього, за бажанням, громадяни можуть зареєструвати цю зброю та стати її законними власниками.

У минулому році більше ста мешканців міста Полтави скористались подібною можливістю, добровільно здали зброю та уникнули кримінальної відповідальності. Сьогодні такий шанс є і у Вас.

За довідками щодо здачі зброї, спецзасобів та вибухівки Ви можете звернутись у Полтаві за телефонами:

- Київський РВ ПМУ, вул.. Маршала Бірюзова, 32, каб. №13, тел.. 66-74-13

- Октябрський РВ ПМУ, вул. Комсомольська, 16, каб. №3, тел.. 51-01-56

- Ленінський РВ ПМУ, пров. Пролетарський, 3Б, каб. №5, тел.. 58-44-55

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов