До Лубен приїхала делегація з Польщі

Делегація з польського міста Скерневіце обмінялася досвідом з керівниками Лубен

На днях до Лубен завітала офіційна делегація на чолі з президентом міста Скерневіце паном Лешеком Требським, а лубенська школа № 1 прийняла польську молодь разом з вчителями.

Офіційна делегація польського міста Скерневіце обговорила з керівництвом Лубен подальші кроки у співпраці між міськими радами. Молодіжна делегація ознайомилася із системою навчання в Україні, побувала ще й в Києві, Полтаві та Миргороді.

До речі, уже понад 5 років Лубни співпрацюють із польським містом-побратимом Скерневіце. На прес-конференції міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що двері

нашого міста завжди гостинно відчинені для таких хороших друзів. За словами керманича міста, така співпраця між органами місцевого самоврядування сприяє взаємному обміну кращими традиціями та надбаннями в галузі культури та освіти. Пан президент Скерневіце Лешек Требський в свою чергу відмітив, що мешканці його міста завжди з радістю чекають на лубенську молодь у себе вдома та із задоволенням приїздять до Лубен. На загадку поляки обмінялися з українцями сюрпризами та подарунками.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать