«Регіонали» на «антифашистський» мітинг у Полтаві примусово зганяють бюджетників області

15 травня 2013 року представники Полтавської обласної організації Партії регіонів влаштують в обласному центрі «антифашистський» мітинг. Для створення масовки та чисельності свого заходу вони вдаються до адмінресурсу. На мітинг примусово звозитимуть членів партії і працівників бюджетних установ зі всієї області.

Як стало відомо з різних джерел, для участі в мітингу планують залучити декілька тисяч полтавців. Не маючи значної підтримки від населення і враховуючи, що 15 травня – робочий день, «регіонали» для масовості заходу вдадуться до адмінресурсу. На так званий «антифашистський» мітинг заплановано звезення бюджетників зі всієї Полтавської області. Свободівці з різних районів повідомляють, що чисельність заходу влада примусово забезпечать за рахунок вчителів, лікарів та державних службовців.

«У той час, коли полтавці повинні бути на своїх робочих місцях і виконувати обов’язки – навчати дітей, лікувати людей чи займатися розбудовою держави – їх скликають на безглузді «антифашистські мітинги». Окрім того, чинна місцева влада створює напругу у відносинах між полтавцями і посилює розкол у суспільстві на політичному грунті, відвертаючи увагу від дійсно болючих питань соціального забезпечення, рівня життя простих людей і безчинства можновладців», – зазначив голова Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Роман Чабановський.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов