Про стан споживчих цін у квітні 2013 року

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у квітні 2013р. по Полтавській області становив 99,8%, по Україні – 100,0%.

На споживчому ринку області у квітні 2013р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,5%. Найбільше (на 19,7%) подешевшали яйця. Знизились в ціні сало на 2,3%, молоко – на 1,9%, інші продукти переробки зернових – на 1,6%, сир і м’який сир (творог) – на 1,2%, цукор – на 1,0%, масло – на 0,8%, рис – на 0,6%, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, олія соняшникова – на 0,5%. Разом з тим зросли ціни на фрукти на 4,1%, овочі – на 3,3%, маргарин, макаронні вироби – на 0,4%, безалкогольні напої – на 0,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,7%, у тому числі тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,1%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,5% сталося через збільшення вартості транспортних послуг на 1,2% (а саме: перевезень залізничним пасажирським транспортом – на 4,8%, автодорожнім – на 0,6%), транспортних засобів – на 0,1%. Проте на 0,1% подешевшали паливо та мастила.

На 0,1–0,3% знизились ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку і культури, на одяг і взуття. Водночас на 0,1% підвищились ціни у сфері охорони здоров’я. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, послуги зв’язку, освіти, ресторанів та готелів залишились на рівні попереднього місяця.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов