Коли відремонтують полтавські дороги у 2013 році

Поки що це запитання не має наочних відповідей

Як ми вже писали, наразі полтавські дороги готують до ремонтів шляхом видалення проблемних ділянок (наприклад ,на вулиці Фрунзе), або вже проводять ямковий ремонт.

Поки що свіжого асфальту чекає вулиця Володарського.

Коли ж капітальні роботи завершать? Наприклад, у 2012 році після проведення тендеру дорожники завершили першу чергу капітального ремонту вулиці Енгельса у липні.

Можливо саме на цей місяць полтавським водіям слід орієнтуватися і цього року, адже, наприклад, оголошені 6 травня тендери на капремонт вулиць Леніна. Р.Люксембург, Ш.Алейхема та на реконструкцію вул. Огнівської ще не отримали переможців. Хоча відомий виконавець на капремонт вулиці Світанкової — це КП «МШЕД».

У квітні 2011 року виконуючий обов’язки начальника управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому Андрій Лямін в інтерв’ю «Полтавщині» розповів, що раніше перелік робіт та тендери проводилися на початку року. Це давало змогу більш оперативно розпочати ремонтні роботи.

Нагадаємо, що цьогоріч із міського бюджету на ремонти доріг піде більше 33 млн. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов