В Кременчуцькій виховній колонії підлітки згадували рідних матусь

12 травня, коли вже прокинулася від сну природа, коли лунає у блакиті пташиний спів, теплий вітерець приніс чудове свято - День матері! Не оминуло це свято і юнаків, які відбувають покарання в Кременчуцькій виховній колонії.

Велика підготовча робота була проведена напередодні свята: хлопці своїми руками майстрували творчі вироби, малювали листівки та стінні газети, присвятили матінкам свої нескладні, але від душі написані вірші. Юнаки доклали максимум зусиль для того, щоб створити атмосферу свята.

- Шанування матері - один із найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. Вона нас виховує, навчає добру, любить… Більшість хлопців, які потрапили в стіни виховного закладу, до засудження не цінували материнську любов, не слухали рідної неньки, не звертали належної уваги на її слова-повчання. Лише опинившись далеко від рідної домівки, підлітки починають усвідомлювати любов і турботу матерів, - ділиться думками начальник колонії Юрій Величко.

Хлопчаки виховної установи написали своїм матінкам листи-сповіді, в яких винилися та давали обіцянку виправитися.

- Моя люба, добра мама! Я хочу вибачитися перед Вами за те, що іноді засмучував. Ні, я не можу пообіцяти, що жодного разу не завиню, але з цього дня намагатимуся якомога менше завдавати Вам клопоту, - написав Ігор М.

- Моя люба мама! Лише тепер я зрозумів, як багато ти робила для мене всі ці роки і як не жалкуючи сил і здоров’я, трудилась і працювала заради мого блага, - згадує Євген П.

В загальноосвітній школі відбувся конкурс на кращий твір "У світі все починається з мами". Разом з керівниками гуртків хлопці представили виставку творчих доробків - найкращих подарунків для матусь, виготовлених власними руками. Свої таланти підлітки розкрили у вітальних кольорових листівках, в авторських віршах і у вишитих рушниках.

Цього дня в Храмі при установі представники Української православної церкви провели молебні за здоров'я матерів і за упокій померлих. Підлітки запалили на знак пам'яті свічки перед образом Богородиці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов