В Диканському районі стартувало пісенно-мистецьке свято «Пісні Бузкового гаю»

На головній сцені заходу об 11.00 год. розпочалося дійство, до якого залучили чи не всю область, і не тільки.

У концертній програмі візьмуть участь кращі колективи художньої самодіяльності Диканського, Шишацького, Котелевського, Решетилівського та Полтавського районів, кращих дитячих колективів Диканщини, виступ популярного тернопільського гурту "Забава". За фінансової підтримки депутата обласної ради, члена Партії регіонів О.П. Явдощука до Бузкового гаю з шоу-програмою завітає учасник гала-концерту третього сезону Х-фактора Володимир Герасименко.

Багато прибуло і дитячих колективів худдожньої самодіяльності. Це відзначив у своєму виступі заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністракції Валерій Пархоменко, який завітав на свято.

«Саме на таких заходах, які ми проводимо у селах та районних цетрах нашої області, діти мають змогу проявити себе, зробити вагомі перші кроки для подальшого творчого розвитку та розкриття своїх талантів. Ці моменти є і складовими в ініціативах Президента Віктора Януковича – «Діти – майбутнє України», де основна увага сконцентрована на важливості розвитку індивідуальності кожної дитини», – сказав Валерій Пархоменко, вітаючи учасників та гостей свята.

Зі словами вітання також виступили голова районної державної адміністрації Юрій Оніщенко, голова районної ради Микола Постернак.

Обов'язковим атрибутом свята стало "Містечко майстрів", де можна подивитися, придбати вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва як місцевих так і запрошених умільців.

Додає колориту фотосалон "Солоха", підкову на щастя пропонує викувати кузня коваля Вакули, розважає катання на човнах Пивоварським ставом, а Гоголівські герої та фольклорні колективи створюють неповторний настрій свята, щоб кожен гість став його учасником.

Свято в Диканьці цього року набрало розмаху в порівнянні з попередніми. Його проводять протягом двох днів, тоді як раніше завжди тривало тільки день.

Довідково: Бузко́вий Гай — ботанічна пам'ятка природи (статус з 1969). Розташована на південній околиці смт Диканьки Полтавської області України.

Площа 2 га. Перебуває у віданні Полтавського лісдержзагу. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Диканський». Закладений на початку 19 ст. Створений у кар'єрі завглибшки до 5 м, з якого брали глину для цегельного заводу Кочубея. Після закриття заводу тут було насаджено бузок, облаштовано алеї та альтанки. Щороку в травні, коли зацвітає бузок, тут проводять обласне пісенно-мистецьке свято «Пісні Бузкового гаю».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов