Полтава гуляє в День Перемоги: розваги та ціни

Полтавці родинами в обід вийшли відствяткувати 9 Травня в парк «Перемога», але навіть фонтан у цей день не працював.

Усі відпочивальники чекали, коли ж запрацює цей фонтан у центрі площі, бо по місту інші радували людей краплинами води і прохолодою. А парк «Пермога» навіть у свято не удостоївся честі мати таку красу і прохолоду в спеку – лише сміття у серед іржавих труб  фонтанної споруди.

Між тим люди пили, їли, дітлахи катались на різних атракціонах (здебільшого по 20-25 гривень). Але майже до кожногої атракції  треба було вистояти чергу. На сонці, у спеку і не до одного атракціона – це нелегко. Найбільша черга вишикувалась біля автодрому – усі діти хотіли хоч з батьками, але кататись на швидких машинках.

Нових атракціонів не видно, лише пара віслючків – новинка. Малеча не давала їм відпочити: 20 гривень метрів двісті їзди – а дитині скільки радості! Після обіду катання на конях верхи також набуло популярності – бо привели цих благородних тварин, і малеча бажала хоч подивитись на конячок, а ще краще – проїхатись верхи! Натомість живих пам’ятників, до яких уже звикли полтавці й люблять біля них фотографуватись, не було.

Загалом цього дня у міському парку дещо нуднувато, дорогувато, імовірно, бо біля шашликів люди не спішили ставати в чергу (20 грн. за 100 грам). Морозиво коштувало 5-7 гривень і дорожче.

До того ж саме в обідню пору, близько 14-ої, комунальники привезли біотуалети. Невдоволені відпочивальники розступались  та озирались, боячись потрапити під машину, адже вантажівка завезла вбиральні на центральній алеї, де було найбільше люду. Чулося: іншого дня їм не було, як День Перемоги!

Про День Перемоги нагадували георгіївські стрічки на грудях полтавців та сцена, прикрашена до концерту зіркою.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов