Представники влади привітали підопічних Горбанівського геріатричного пансіонату

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко відвідали та привітали підопічних Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

В ході привітання вручено подарунки кожному учаснику ВВв, 2 кондиціонери, телевізор.

На сьогодні в Горбанівському пансіонаті проживає 261 підопічний, з них 137 – ветерани Великої Вітчизняної війни.

Проживають ветерани на повному державному утриманні. Забезпечені 4-разовим повноцінним харчуванням, медичним обслуговуванням. На базі пансіонату з 1996 року діє філія кафедри пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими Української медичної стоматологічної академії, що сприяє поліпшенню діагностики захворювань та лікування підопічних поважного віку.

Під час виробничої практики на базі пансіонату студенти медичної стоматологічної академії беруть участь у виконанні лікувальних процедур та догляді за хворими.

В комплекс лікувальних заходів додатково до медикаментозної залучаються фітотерапія, масаж, фізіотерапевтичні процедури.

Функціонує стоматологічний кабінет із сучасною стоматологічною установкою.

Усім інвалідам розроблені індивідуальні програми реабілітації.

Діють відділення медико-соціальної реабілітації та денний стаціонар. Створено належні умови для проведення медико-соціальної реабілітації інвалідів, що сприяє подовженню тривалості життя та активного довголіття підопічних.

Для діагностичного інструментального обстеження ліжкових хворих та обмежених у самостійному пересуванні підопічних придбано портативний електрокардіограф „Телекард”.

Для підопічних пансіонату підготовлено концертну програму, святковий стіл, перегляд кінострічок про події Великої Вітчизняної війни, смакування солдатською кашею.

Привітання ветеранів війни відбулось також і в Гадяцькому, Хорольському, Вишняківському та Пирятинському будинках-інтернатах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов