Cпівробітники УСБУ вшанували ветеранів

9 травня — День Перемоги. Рівно 68 роки тому капітуляцією фашистської Німеччини закінчилася найжорстокіша у найкровопролитніша війна в історії людства. Без цієї Перемоги не було б нинішньої незалежної України.

Подвиг визволителів напередодні свята вшанували і в Управлінні СБ України в Полтавській області. Молоді працівники УСБУ зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни – колишніми співробітниками органів державної безпеки. Останні розповіли молоді про свій бойовий подвиг, згадали бойових побратимів. Загиблих у воєнні роки вшанували хвилиною мовчання.

З кожним роком учасників Великої Вітчизняної війни залишається все менше. Тому їм в Управлінні намагаються приділяти якомога більше уваги. У своєму вітальному слові з нагоди Дня Перемоги перший заступник начальника Управління СБУ в Полтавській області, Андрій Лашко наголосив на неоціненності бойового подвигу героїв та побажав визволителям, перш за все, здоров’я та оптимізму. Молодим співробітникам наголосив, що історію необхідно пам’ятати, адже люди, які не знають минулого – не мають майбутнього.

Після урочистостей до Меморіалу солдатської слави співробітники УСБУ поклали квіти.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов