На Полтавщині обговорили, як готують засуджених до звільнення

Громадська рада при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провела своє чергове засідання.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

1. Обговорення ситуації щодо стану підготовки засуджених до звільнення;

2. Затвердження Положення про Громадську раду при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області;

3. Прийняття рішень та планування дій на майбутнє.

На засідання були запрошені заступники начальників установ виконання покарань області з соціально-виховної та психологічної роботи, які в ході доповідей надали інформацію стосовно результатів підготовки засуджених до звільнення.

Під час виступу Івана Бабіюка, начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи було зазначено, що для покращення роботи в напрямку ресоціалізації засуджених після звільнення потрібно й надалі в більшому обсязі залучати громадські, релігійні та благодійні організації. Однією з перших організацій, яка співпрацює з установами виконання покарань, надаючи постійну допомогу та підтримку в цій не легкій справі є благодійна асоціація «Світло надії». Асоціація допомагає в проведенні занять з підготовки до звільнення, відновлення документів, надає юридичні консультації, а також забезпечує можливість проживання в Центрі для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі тим, хто втратив майже всі соціально-корисні зв’язки.

Роман Дрозд, підсумувавши доповіді заступників начальників установ, зазначив, що стан підготовки засуджених до звільнення носить систематичний характер, має гарно налагоджену співпрацю з релігійними та громадськими організаціями, але потребує вдосконалення на рівні покращення взаємодії з іншими структурами, організаціями та органами.

За ініціативою голови Громадської ради Романа Дрозда, прийнято рішення в червні місяці провести круглий стіл на якому будуть присутні представники міграційної служби, міського і обласного центру зайнятості, пенітенціарної служби та громадських організацій з метою покращення взаємодії цих структур з питань відновлення документів, працевлаштування та надання соціальної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі. Також запропоновано на наступних зборах заслухати доповіді інспекторів з питань підготовки до звільнення щодо наявних змін в напрямку роботи по ресоціалізації засуджених (відновлення документів, інформування про роботу центрів зайнятості).

В ході зустрічі, за результатами голосування учасників, було затверджено Положення про Громадську раду при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області на 2013-2015 роки та план роботи на рік.

Ще однією ініціативою членів Громадської ради стало складання графіку виїздів до установ виконання покарань області та проведення особистого прийому засуджених.

Чергове скликання громадської ради заплановано на липень 2013 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов