Полтавці вшанували героїв-авіаторів Вітчизняної війни

Вчора полтавська громадськість ушанувала героїв-авіаторів Вітчизняної війни. Секретар міської ради Оксана Деркач спільно із керівництвом області взяла участь в урочистостях.

– 9 травня – це день, який був, є і залишається тим днем, який для нас буде важливим і урочистим, – зауважила Оксана Антонівна. – Дорогі ветерани, хочу подякувати вам, що ви вижили, що ви із нами, що ви подарували нам мирне небо. А молодь прошу пам'ятати про подвиг своїх дідів та прадідів, які своїм життям врятували нас від фашизму. І ніколи не забувати про це. Запрошую завтра всіх на 11.00 на солдатську кашу в парк «Перемога», а 9 травня о 10.00 на покладання квітів до Вічного вогню. В День Перемоги о 19.30 буде святковий концерт в парку «Перемога», а о 21.10 для всіх полтавців та гостей міста пролунає святковий феєрверк.

Полтавська громада поклала квіти до меморіалу героям-авіаторам, пам'ятника «Побіг із пекла» та до меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Петру Юрченку.

Учні, студенти, представники військових об'єднань та громадськість міста вшанували загиблих героїв. Під час заходу лунав салют, під звуки оркестру пройшли рівним строєм військові по території меморіального комплексу.

– В музеї Волгограда є запис і про нашу дивізію, – розповів Олександр Грищенко, ветеран війни та член екіпажу Героя Радянського Союзу Петра Юрченка. – Під час війни кожний день, в який ми виживали, це подвиг. Саме люди-герої і здобули Перемогу, тому прошу про це пам'ятати і не забувати як ми зупинили цю фашистську чуму.

Полтавська молодь поспілкувалась із ветеранами та на згадку робили спільні фотографії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов