У Полтаві визначили переможців дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

На Полтавщині юні учасники дорожнього руху в рамках Всеукраїнського дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» показали своє бачення про безпеку на автошляхах країни.

У конкурсі брали участь учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років у трьох вікових категоріях.

У своїх роботах діти закликали суспільство дотримуватися «Правил життя», які є невід’ємною частиною нашого сьогодення. Креативний підхід, глибокий філософський сенс, все це про творчі задуми дітей, які в результаті пропагують безпеку на дорозі.

На адресу Управління Державтоінспекції Полтавщини, з усіх куточків нашого краю надходили малюнки, вишивки, мозаїка, аплікації, фотографії та інші жанрові роботи, які не залишають сумніву, що культура поведінки на автошляхах це не пусті слова, а гарант безпеки для оточуючих.

За підсумками конкурсу кращими роботами визнано: у І-й віковій категорії - Фосахової Світлани «На дорозі» (10 років), в ІІ-й віковій категорії – Сазанової Юлії «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» (13 років), ІІІ-я вікова категорія – Демченко Анастасія «Губка Боб проти небезпечних доріг» (17 років). Роботи переможців обласного етапу направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі до міста Києва.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу та бажаємо їм нових звершень та успіхів у втіленні задуманого в життя.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов