Пенітенціарії Полтавщини узяли участь у засіданні Громадської ради

Громадська рада при управлінні Державної пенітенціарної служби Полтавщини провела своє чергове засідання

Нещодавно Громадська рада при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провела своє чергове засідання. Про це повідомив Роман Дрозд, голова цього дорадчого органу.

На порядок денний засідання було винесено наступні запитання: обговорення ситуації щодо стану підготовки засуджених до звільнення; затвердження Положення про Громадську раду при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області; прийняття рішень та планування дій на майбутнє та інші.

На засідання були запрошені заступники начальників установ виконання покарань області з соціально-виховної та психологічної роботи. У ході доповідей вони надали інформацію стосовно результатів підготовки засуджених до звільнення.

Іван Бабіюк, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи, зазначив , що для покращення роботи в напрямку ресоціалізації засуджених після звільнення потрібно в більшому обсязі залучати громадські, релігійні та благодійні організації. До слова: однією з перших організацій, яка співпрацює з установами виконання покарань, надаючи постійну допомогу та підтримку в цій справі, є благодійна асоціація «Світло надії». Асоціація допомагає в проведенні занять з підготовки до звільнення, відновлення документів, надає юридичні консультації, а також забезпечує можливість проживання в Центрі для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі тим, хто втратив майже всі соціально-корисні зв’язки.

У ході зустрічі, за результатами голосування учасників, присутні затвердили Положення про Громадську раду при управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області на 2013-2015 роки та план роботи на рік.

За ініціативи Романа Дрозда, прийнято рішення в червні провести круглий стіл, на який запросять представників міграційної служби, міського і обласного центру зайнятості, пенітенціарної служби та громадських організацій. Захід проведуть з метою покращення взаємодії цих структур з питань відновлення документів, працевлаштування та надання соціальної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі. Ще однією ініціативою членів Громадської ради стало складання графіку виїздів до установ виконання покарань області та проведення особистого прийому засуджених. Чергове скликання громадської ради заплановано на липень 2013 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать