На захисті економічних інтересів держави

Днями в засобах масової інформації регіону поширено матеріал щодо виявленого органами прокуратури Полтавської області факту службової недбалості, допущеної працівниками Полтавської митниці, щопризвело до заниження суми митних податків і ненадходження до державного бюджету понад 800 тис. грн

Даний факт виявлено працівниками Полтавської митниці на початку лютого цього року, під час невиїзної документальної перевірки одного з полтавських підприємств.

У ході перевірки, проведеної працівниками відділу митного аудиту митниці, встановлено, що дане підприємствоввозило до України сільськогосподарську продукцію без відповідного сертифікату, який би засвідчував її якість, та за 0% ставкою ввізного мита, замість необхідних 10%. Внаслідок цього Підприємством занижено податкові зобов’язання по сплаті до Державного бюджету України митних податків у розмірі 889 444,36 грн.

Підприємству Полтавською митницею виставлені податкові повідомлення.

Про даний факт повідомлено прокуратуру Полтавської області.

Також інформуємо, що за 2012 рік Полтавською митницею проведено 23 документальнихперевірки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. За результатами яких порушникам митного законодавства донараховано митних податків у розмірі 6 млн. 971 тис. грн.. Це кошти, які не були своєчасно спрямовані до Держбюджету, а, відверто кажучи, були приховані під час оподаткування.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов