Полтавська «Свобода» висунула Олександра Бублика кандидатом на посаду Ковалівського сільського голови

4 травня 2013 року відбулися загальні збори Полтавської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Націоналісти провели зібрання з метою висунення кандидата на посаду сільського голови на проміжні вибори до Ковалівської сільської ради, які відбудуться 2 червня 2013 року.

Нагадаємо, Юрій Бублик, котрий обіймав посаду Ковалівського сільського голови, пройшовши від 145 округу, нині є народним депутатом України. У зв'язку з цим на 2 червня 2013 року було призначено проміжні вибори до Ковалівської сільської ради. Свободівці на вибори висувають свого кандидата.

У зборах районної організації ВО "Свобода", що відбулися в Полтаві, взяли участь очільники та члени обласної, районних організацій і народний депутат України свободівець Юрій Бублик. Вів обговорення голова районної організації ВО "Свобода" Валерій Толкачов.

Націоналісти ухвалили одноголосне рішення про висунення кандидатом на проміжні вибори до Ковалівської сільської ради свободівця Олександра Бублика.

"Чимало сил поклали ми з братом на розвиток громад нашої Ковалівської сільської ради. Нам не соромно дивитися в очі людям. За часів мого головування Олександр Бублик займався комунальною сферою, тому досвіду не позичати. Той рівень, який в роботі ми обрали, повинен триматися й надалі. Мій брат, Олександр Бублик, служитиме громаді. Проблем у селах ще багато, тому я вважаю, що продовжити розбудову та допомагати людям повинен саме свободівець", – підсумував народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Бублик.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов