У Полтаві проти епідемії туберкульозу будуть боротись якомога масштабніше

Про це повідомили на координаційній раді з питань профілактики і боротьби з наркоманією, туберкульозом, венеричними захворюваннями та запобігання захворюванню на СНІД під головуванням заступника міського голови Світлани Порохні.

– Кількість хворих на туберкульоз із кожним роком зростає, – зазначила Світлана Казимирівна. – Ми мусимо збільшити кількість як медичних, так і профілактичних заходів. Особливо потрібно стежити за групою ризику. Звичайно, є такі проблеми, які можна вирішити лише на державному рівні. Це зокрема те, що хворого ми не можемо привезти на примусове лікування і це лише допомагає поширенню хвороби. Туберкульоз за ці роки поширився і серед молоді, серед студентства. Полтавська міська влада розробить детальний план заходів проти епідемії туберкульозу і не обмежиться рамками місячника боротьби.

Про підсумки цьогорічного місячника боротьби з туберкульозу розповів головний міський фтизіатр Михайло Ільченко:

– Цього року ми збільшити кількість обстежених полтавців. Проводили дні відкритих дверей в лікарнях, на Театральній площі працював пересувний флюорограф. Також в планах зробити перевірку в поблизу ТРЦ «Київ». Із близько 300 полтавців жодний не був хворий на туберкульоз. Але такі заходи дозволили виявити онкохвороби. Лише за цей рік було виявлено 2 неповнолітніх, хворих на туберкульоз. В Полтаві зазвичай хворі на туберкульоз також хворіють і на ВІЛ та наркоманію. Ми спільно із міською владою, громадськими організаціями та волонтерами проводимо профілактичні заходи із Червоним Хрестом. Студенти УМСА читають лекції та роздають буклети. Хочу звернутись до підприємців-роботодавців: перевіряйте медичну довідку та санітарну книжку працівників.

На координаційній раді всі пропозиції та можливі проекти були детально обговорені та заплановані на виконання галузевими службами та управліннями міськвиконкому.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов