Справу котелевських наркоторгівців направлено до суду

Прокуратура Полтавської області затвердила обвинувальний акт і направила до Котелевського районного суду для розгляду по суті кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи у складі 3 осіб.

Як повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва прокуратури області Валентин Болгар, досудовим розслідуванням, проведеним слідчими органів внутрішніх справ, встановлено, що упродовж вересня минулого року в смт. Котельва члени злочинної групи реалізували громадянам особливо небезпечний наркотичних засіб – опій ацетильований на загальну суму 7 тис. грн. та макову соломку вартістю майже 1,5 тис. грн. Маса опію ацетильованого в перерахунку на суху речовину у загальній кількості становила 21 гр., а макової соломки – понад 100 гр.

Також під час обшуку у домогосподарстві одного із членів групи було вилучено опій ацетильований, маса якого в перерахунку на суху речовину становила майже 0,5 кг.

Члени злочинної групи обвинувачуються у скоєнні злочинів за 3 статтями Кримінального кодексу України. А саме: за ч.3 ст.307 (незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів організованою злочинною групою), ч.1 ст.306 (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів), ч.2 ст.309 (незаконне придбання, зберігання, перевезення психотропних речовин без мети збуту, вчинені повторно) КК України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов