У ПОЛТАВІ ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕПУТАТА ЛІКВІДУВАЛИ НЕЛЕГАЛЬНУ АВТОСТОЯНКУ

Мешканці двох будинків поскаржилися на знищення зеленої зони у себе під вікнами

Завжди приємно, коли народний обранець вирішує проблеми своїх виборців, як кажуть, у практичній площині. На це він й делегований громадою. Так, нещодавно до депутата Полтавської обласної ради Дмитра Хрістова звернулися мешканці двох полтавських будинків за адресами Залізна, 15 та Фурманова, 8. Люди поскаржилися на нелегальну автостоянку у себе під вікнами, яка знищила зелену зону, дитячий майданчик та лавки для відпочинку.

Депутат з цього приводу звернувся до прокурора Полтави та начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтавського міськвиконкому.

На звернення відповів міський голова Полтави Олександр Мамай, який повідомив, що на порушників Правил благоустрою складено адмінпротокол, а з ними самими провели профілактичну бесіду. Також вирішується питання стосовно встановлення декоративної металевої огорожі.

Як повідомив сам депутат, він був дещо здивований таким оперативним реагуванням:

— Стоянки вже там немає, я говорив із людьми. Цей приклад підтверджує те, що громада може та й повинна співпрацювати із депутатом. Також висловлюю вдячність державним структурам за розуміння проблеми.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов