Нардеп Сергій Каплін не має квартири, машини і телефона

Про це сам народний депутат України розповів у передачі "Проти ночі з Сергієм Шереметом" на ТВі.

Народний депутат від партії УДАР Сергій Каплін стверджує, що вже не раз був жертвою режиму. Політик говорить, що в нього викрали 6 автомобілів і все це, за його словами, через політичні вподобання.

Нагадаємо, що вчора цей депутат проривався в Кабінет Міністрів на засідання щодо ліквідації наслідків снігопаду. Він хотів виступити та розказати про небезпеку затоплення. Однак прем’єр Азаров не пустив депутата на трибуну і викликав охорону. Сергія Капліна виштовхали із зали засідань.

Павло Шеремет: Оскільки ви вперше є депутатом Верховної Ради, у нас є невелика анкета, прості запитання – короткі відповіді. Скільки вам повних років?

Сергій Каплін: 33 роки.

Павло Шеремет: Де ви мешкаєте?

Сергій Каплін: У Києві та Полтаві.

Павло Шеремет: Скільки у вас квартир?

Сергій Каплін: Жодної.

Павло Шеремет: Як це? З ким ви живете? З батьками?

Сергій Каплін: Я живу з дружиною, ми винаймаємо однокімнатну квартиру на околиці Києва.

Павло Шеремет: Який у вас автомобіль?

Сергій Каплін: Так склалися обставини, я зробив для себе висновок, що не повинен мати автомобіль. Усі автівки, які раніше купував, у мене викрадали. На жаль, це збігалося з передвиборними кампаніями – з президентськими, коли керував штабом одного з кандидатів, парламентськими. Загалом у мене викрали шість автомобілів. Жоден не знайшли. І це питання до Міністерства внутрішніх справ усіх часів упродовж нашої незалежності.

Павло Шеремет: Я шокований. Уперше в житті бачу людину, в якої викрали 6 машин. Це може зламати кого завгодно. А якої марки була остання автівка?

Сергій Каплін: Остання була “Кіа Маджентіс”, з дизельним двигуном. І щоб знайти такий автомобіль, який було викрадено, треба просто докласти елементарних зусиль. Адже таких автівок не настільки багато на території країни, кілька сотень. Знаєте, в мене крали і “Москвичі”, й інші машини. Все це моя давня історія боротьби проти режиму.

Павло Шеремет: Думаю, якби охоронці Азарова знали історію вашого життя, то ніколи б не вигнали з зали засідань. Що у вас там сталося?

Сергій Каплін: Я ніколи не вибирав для себе простого шляху. У мене свої давні рахунки з тими людьми, які сьогодні представляють владу. Коли почалася моя передвиборна кампанія, я вирішив узяти пакунок із тими подачками, які роздавали кандидати Азарова і Януковича – гречку, цукор, горілку й інше, – і пішов пішки з Полтави до Києва. Це 333 кілометри. За мною стежили мої конкуренти, бо я зробив заяву: якщо мене хтось упіймає на тому, що під’їжджаю автомобілем чи пересуваюсь в якийсь інший спосіб, то зніму свою кандидатуру. Я ніс антикорупційні законопректи, які подав до ВР, а також ішов із гаслом “Йду по душу Януковича”. Я йшов 7 днів, причому в кожному місті давав прес-конференцію. Разом з тим  я надиктовував свою, яку пишу тривалий час “Антикорупційний терор”, – це такий посібник, книга з рекомендаціями, як нам знизу почати боротьбу з корупцією.

Сергій Каплін: Скажу відверто, мені було передусім жаль ту людину, якій дали злочинний наказ. У цієї людини є дружина, діти, яких треба годувати. Розумію, що людина на роботі й мусить виконувати накази. Я був свідомий, що моє пручання ні до чого не приведе, тому вирішив не влаштовувати піару чи скандалу.

Павло Шеремет: Таких людей, як ви, побороти неможливо. Шість машин вкрали, але Сергій не здався, склав у наплечник гречку, цукор і пішки з Полтави в Київ, надиктовуючи дорогою свою книгу, антикорупційний посібник.

Сергій Каплін: Сьогодні я прийшов на засідання, щоб попередити Азарова про те, що ми не спроможні впоратися з повінню. Повінь – це не сніг. Сніг – це фізичні перешкоди, а повінь – небезпека епідемій і серйозних хвороб. Ми можемо втратити життя тисяч людей. Якщо Азаров ніколи мене більше не пустить на засідання уряду – нехай так і буде. Але якщо це допоможе врятувати бодай одну людину, звернути увагу громадськості на цю проблему, то я дуже тішуся з того. Наша політична сила дасть адекватну відповідь – “симетричный ответ” – на дії Миколи Яновича.

"Ті автомобілі, які я купував раніше, займаючись підприємницькою діяльністю, керуючи великими промисловими підприємствами, на чесно зароблені гроші, автомобілі не віп класу постійно викрадали. Це, на жаль, співпадало з передвиборчими кампаніями.

В мене викрали близько 6 автомобілів і жоден не знайшли", - говорить політик.

Пан Каплін наголошує, що автомобілі викрадали не залежно від їхньої марки й, схоже, навіть не намагалися шукати:

"Остання машина була марки «КІА» Magentis. Щоб занйти такий автомобіль у викраденні потрібні елементарні зусилля. Скільки їх там сотень на всю Україну?

В мене крали і «Москвичі» й інших моделей автомобілі. Все це історії моєї боротьби з режимом", - говорить Сергій Каплін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов