У Полтаві знешкодили терористів

За участю заступника голови облдержадміністрації Бориса Галушко та керівників ряду структурних підрозділів облдержадміністрації в період 26-28 березня 2013 року проведено командно-штабне антитерористичне навчання за ініціативи координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ в Полтавській області на одному із об’єктів з масовим перебуванням людей.

При підготовці та на початку навчання була додатково перевірена ефективність функціонування діючої системи оповіщення та оперативність проходження сигналів, надійність роботи чергових служб і рівень їх взаємодії з правоохоронними органами. Уточнено розрахунки сил та засобів органів виконавчої влади щодо їх участі у проведенні навчання, а також кожному структурному підрозділу, що планувався до задіяння у навчанні, були доведені завдання та визначено алгоритм дій щодо їх виконання.

Метою проведення навчань передбачалось набуття досвіду і практичних навичок членами координаційної групи та її штабу у проведенні антитерористичної операції на конкретному об’єкті, удосконалення дій керівників органів влади та підрозділів силових відомств, сил ДСУ НС, військового командування і структур життєдіяльності міста, а також забезпечення дієвого механізму міжвідомчої взаємодії і комплексного використання регіональних сил і засобів всіх структур, що є суб’єктами боротьби з тероризмом.

Ввідні завдання, що відпрацьовувались у ході навчання, були наближені до реальних подій взятих з досвіду раніше скоєних терористичних актів.

Поряд з іншими, підрозділи органів виконавчої влади своєчасно та професійно приймали рішення і виконували поставлені завдання, що дало змогу повно та якісно відпрацювати ввідні завдання і визначити алгоритм дій та здійснювати розрахунки необхідних сил і засобів.

В ході навчання особлива увага приділялась питанням попередження та локалізації можливих негативних наслідків від протиправної діяльності осіб, що здійснюють терористичні прояви, участі сил і засобів медицини катастроф та екстреної медицини області у наданні невідкладної допомоги можливим потерпілим від терористичного акту.

За підсумками проведеного навчання дана оцінка рішенням і діям кожного учасника, враховано проблемні питання, що виникли у ході їх проведення та взяті на подальше відпрацювання пропозиції членів групи стосовно шляхів удосконалення системи антитерористичних заходів на території області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать