В Кременчуцькій виховній колонії для співробітників провели семінар представники соціальної служби

Для співробітників Кременчуцької виховної колонії спеціалісти Кременчуцького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді провели семінар на тему „Права людини в органах Державної кримінально-виконавчої служби”.

Зустріч відбулась за ініціативи начальника територіального управління в Полтавській області Миколи Ісаєва та начальника виховного закладу Юрія Величка.

Завдання персоналу Кременчуцької виховної колонії формуються в рамках загальнодержавної політики і охоплюють аспекти забезпечення належних умов тримання, охорони здоров’я підлітків, виховання, загальноосвітнього та професійно-технічного навчання, фізичного, психічного, соціального, духовного та інтелектуального розвитку дітей, підтримання контактів із зовнішнім світом та підготовки до звільнення. Тому основною метою семінару стало підвищення рівня правових знань персоналу виховної колонії, утвердження поваги до прав і свобод людини в ув’язненні, поширення знань щодо захисту прав людини.

Провідний спеціаліст-юрисконсульт Кременчуцького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ірина Зятковська додатково вивчила з присутніми основні положення ст. 8 Європейської Конвенції по запобіганню тортурам та нелюдському, або такому, що принужує гідність, поводженню чи покранню, Мінімальні стандартні правила поводження з в’язнями, а також Європейські пенітенціарні правила.

- Визначальним моментом по відношенню до вихованців установи – є розуміння необхідності мінімізувати застосування ув’язнення, наскільки це можливо. Доброзичливість, повага один до одного як до людини, до її прав є добрим стимулом розвитку позитивних рис характеру серед особового складу установи та стримання негативу і агресії серед вихованців. - наголосив під час зустрічі Юрій Величко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов