Близько 7 тисяч консультацій з питань декларування надали полтавські податківці

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році триває, і на Полтавщині вже близько 9 тисяч громадян подали свої декларації про доходи до податкових органів.

Для того, щоб кампанія проходила успішно, а платники податків мали змогу скористатися всіма можливими умовами для подання та заповнення декларації, в органах державної податкової служби області організована та проводиться відповідна робота.

На разі в органах ДПС області, окрім Центрів обслуговування платників податків, діє 281 консультаційний пункт. З початку року фахівцями регіональних ОДПС було надано близько 7 тисяч консультацій з питань декларування, а також виготовлено 137 видів друкованої продукції, загальним накладом 32 тисячі примірників, яку згодом було розповсюджено серед платників податків у банківських установах, навчальних закладах, на ринках та вокзалах населених пунктів області. В рамках проведення кампанії декларування з ініціативи податкової служби області було створено 33 агітаційні мобільні бригади, до роботи в яких залучили близько 450 волонтерів з представників студентської молоді, колишніх податківців, секретарів сільських та селищних рад з тим, щоб вони надавали всім бажаючим необхідну консультаційну та практичну допомогу в питаннях подання та заповнення декларацій про доходи та майновий стан.

Про це та інше, а також удосконалення процесу декларування громадянами своїх доходів, у тому числі тих, які реалізують право на отримання податкової знижки, йшлося на тематичному короткостроковому регіональному семінарі, що

пройшов на базі Державної податкової служби у Полтавській області. В семінарі, який проводила заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб, взяли участь заступники начальників податкових інспекцій області, які відповідають за цей напрямок роботи, та фахівці підрозділів оподаткування фізичних осіб і відділів взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС Полтавщини.

Під час зустрічі присутні обговорили хід проведення цьогорічної деклараційної кампанії в області в умовах реформування податкової служби, визначили пріоритетні напрямки роботи та виділили основні підходи у масово-роз’яснювальній роботі з платниками податків. Відвідувачі семінару також поділилися між собою досвідом використаних під час проведення кампанії декларування різноманітних креативних методів та ноу-хау.

Загалом проведення Державною податковою службою щорічно у березні семінарів, присвячених декларуванню доходів громадян, стало вже традиційним та цілком себе виправдовує, як один із засобів підвищення якості проведення кампанії декларування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов