За один день до свободівця Юрія Бублика завітало на особистий прийом понад тридцять громадян

Допомагати полтавцям у вирішенні нагальних питань, як окремої громади, так і міста в цілому, діючи в рамках Конституції та Програми захисту українців на користь України, – ось головний принцип діяльності народного депутата від ВО «Свобода» Юрія Бублика.

25 березня 2013 року свободівець Юрій Бублик здійснив черговий плановий особистий прийом громадян у своїй, центральній полтавській громадській приймальні.

Політика і діяльність ВО «Свобода», питання і пропозиції, діяльність місцевих органів влади, пенсійне забезпечення колишніх держслужбовців, пенсійні заборгованості, зміни до житлового кодексу, екологічна безпека, міське сміттєзвалище – основні питання, з якими звернулися до Юрія Бублика мешканці області.

Почути кожного, вникнути у проблематику, системно впливати шляхом депутатських звернень та запитів, на органи влади це алгоритм роботи народного обранця.

«До мене щодня звертається багато людей з різними питаннями – хто в письмовій, а хто і в усній формі. Просять провести розслідування, зробити запит про крадіжку бюджетних коштів, іноді просять про матеріальну допомогу чи то кошти на випуск книг і реалізацію громадських проектів. Але серед усіх тих питань і звернень чітко прослідковується  проблема взаємодії влади і громади, а також недолугість нашого українського законодавства.

На жаль, я не можу вирішити усі питання. Але те, що стосується моєї компетенції як народного депутата України, як члена аграрного комітету Верховної Ради і, першочергово, як українця і жителя Полтавщини, я зобов’язуюсь виконати».

На сьогоднішній день народним депутатом Юрієм Бубликом було підготовлено та надіслано адресатам понад сто п’ятдесят депутатських звернень та запитів.

Прес-служба народного депутата України Юрія Бублика

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов